ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Modelová řada Glamour nabízí širokou škálu rozmanitých modelů, které v sobě spojují sofistikovanou kombinaci retro stylu a elegance. Řada je výsledkem jemné hodinářské práce, na které si Tudor zakládá. 

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější
Požadovaný obsah nenalezen.

Hodinky Tudor Glamour

Donedávna byla řada Glamour ve stínu hodinek Black Bay, Pelagos a dalších sportovních modelů značky Tudor. V roce 2018 představil Tudor nový model - Double Date, který je vybaven in-house strojkem MT5641 s certifikací C.O.S.C. (contrôle officiel suisse des chronometres), jehož chod můžeme sledovat skrze průhledné zadní dýnko. 

Tudor Glamour Double Date

V japonském Honkogu v listopadu 2018 představil Tudor společně se svým ambassadorem a fotbalovou legendou Davidem Beckhamem nový model z řady Glamour. Jednalo se o hodinky Glamour Double Date s průměrem pouzdra 42 mm a vlastním kalibrem MT5641 s C.O.S.C. certifikací (contrôle officiel suisse des chronometres) - v praxi to znamená, že průměrná denní odchylka nesmí být nižší/vyšší než -4/+6 sekund. 

Hodinky pro každou příležitost

Jestliže hledáte luxusní hodinky, se kterými zazáříte nejen na obchodní schůzce či plese, jsou pro vás hodinky Tudor Glamour těmi pravými. Design těchto hodinek je navržen tak, aby vyhovoval mužům i ženám a můžeme je zařadit mezi všestranné hodinky. Do kategorie všestranných hodinek můžeme zařadit i některé modelové řady značek Longines, Omega, Rado.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024