ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126

Po-Pá 9.00-18.00, So 9.00–12.00 V sobotu servis uzavřen.

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Hodinky Tudor Fastrider Black Shield

Stejně jako všechny řady značky Tudor má sportovní linie i řada Fastrider Black Shield. Broušené středové pouzdro, pískované detaily a matné barvy vizuálně posilují technologickou zdatnost tohoto chronografu. 

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější
Požadovaný obsah nenalezen.

Hodinky Tudor Fastrider Black Shield

Hodinky Tudor Fastrider Black Shield představují (stejně jako hodinky Tudor North Flag a Pelagos) spojení sportovních linií, experimentálního přístupu a technologickou inovaci. V roce 2011 Tudor ve spolupráci se známou italskou motocyklovou značkou Ducati představil první model z řady Fastrider Black Shield - celo-černé hodinky s červenými prvky.

Technologická inovace

Výroba monoblokového keramického pouzdra byla poprvé použita společností Tudor u pánských hodinek Fastrider Black Shield. Proces výroby je velice náročný a vyžaduje výbornou technickou zdatnost. Materiál se za vysoké teploty vstřikuje do formy pouzdra, které je tak vyrobeno z jednoho kusu a poté se na pouzdro upevní luneta s tachymetrickou stupnicí. 

Všestranné hodinky

Pánské hodinky Fastrider osloví mnoho zákazníků díky své všestrannosti. Tvar pouzdra připomínajícího kryt superbiku bude lahodit milovníkům motocyklového sportu a vodotěsnost do 150M ocení příznivci vodních aktivit a potápění. 


Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2017