ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Hodinky Tudor Style jsou inspirovány klasickými hodinkami Tudor z 50.,60. a 70. let (hodinky Prince nebo Tuxedo). Elegantně propracované linie s retro prvky se perfektně hodí pro každou příležitost. Kolekce nabízí pánské i dámské modely. 

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější
Požadovaný obsah nenalezen.

Hodinky Tudor Style

Na začátku roku 2015 uvedl Tudor na trh svou novou modelovou řadu - Style. Hodinky, jenž skvěle kombinují retro styl s elegancí a moderním hodinářským uměním. V nabídce jsou hodinky ve velikosti od 28 mm do 41 mm s ocelovým tahem nebo koženým řemínkem. 

Všestranné hodinky

Mnoho z vás si pod značkou Tudor představí především sportovní hodinky Black Bay nebo Pelagos. Ale Tudor nabízí i elegantní hodinky, které kombinují retro prvky s moderním hodinářským uměním.Většinou se hodinky dělí pouze na dvě kategorie - sportovní a elegantní. Často zapomínáme na třetí, a to na všestranné hodinky. Do této kategorie bychom mohli zařadit hodinky Tudor Style, ale i hodinky Tudor Glamour

Luxusní hodinky

I luxusní hodinky si převážně kupují lidé, kteří hledají "jen" pěkné hodinky. Hodinky, které zaujmou na rande, plese, obchodní schůzce, na narozeninové oslavě nebo na firemním večírku. A právě takovými jsou hodinky Tudor Style. Pokud vás však nezaujaly, možná vás uchvátí nabídka hodinek značek jako je  Longines, Omega, Rado a mnoho dalších. 


Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024